Atsauksmes  
vārdi, kas silda sirdi un motivē

Kristīna, es nezinu, kā lai pasakās par to skaistumu, ko Tu radīji. Paldies mīļš Tev. Es vienkārši kūstu, skatoties uz tiem :) Visus ziedus izdalīju viesiem, kuri bija ārkārtīgi priecīgi!

Zane


Milzum lielais paldies Tev un visai Tavai komandai. Viss bija vienkārši super! Labāk vairs nevarēja būt, Bija tik skaisti :) PERFEKTI! ;) Un mans līgavas pušķis - man nav vārdu. Tiiiiiik skaists! Man nāca klāt viesi un izbrīnā skatījās, kā man ziedos var būt peonijas!? Visi bija šokā... :D un tas, protams, pateicoties vislabākajai dekorētājai un viņas komandai. Esam patiešām laimīgi. PALDIES! :)

Katrīna & Reinis


Gribējām Jums pateikt milzīgu paldies par šo visu skaistumu Kristīna, Tev un Tavai komandai. Mēs nekad dzīvē neesam redzējuši neko tik skaistu, nopietni... un nav tā, ka es esmu no laukiem un es nebūtu neko redzējusi :)) Mēs esam tiešām ļoti, ļoti pateicīgi Jums, pēc kāzām mūsu māja bija kā pasaka! PALDIES!

Madara & Agris


Kristīna, gribu Tev pateikt milzīgu paldies. Noformējums bija fantastisks, vienkārši pa karalisko! Man nav vietas aprakstīt to prieku,enerģiju un piepildījumu, ko mē visi viens otram devām! Un Tu ar savu komandu - bez Jums tie svētki nebūtu tie, kas bija. Tagad skatos bildes un domāju, cik skaists viss bija! ❤️❤️❤️

Zane


Kristīna! Ar vīru vēlējāmies izteikt milzu pateicību par fantastiskajām dekorācijām mūsu kāzu dienā, kā arī vieglo sadarbību visa gatavošanās procesa laikā. Mums pašiem ļoti patika gala iznākums, kā arī no viesiem saņēmām nebeidzamas uzslavas par skaistajām dekorācijām. Viss bija vēl skaistāk nekā mēs bijām iztēlojušies. Mums ir tikai pozitīvas emocijas par Jūsu darbu, ko noteikti ieteiksim arī citiem. Paldies vēlreiz! 😊

Lai veicas turpmākajos darbos! ❤️

Agate & Matīss


Спасибо огромное, все было прекрасно! Вы  большие молодцы, все было очень стильно и красиво, аристократично!

Ljuba


Mīļā Kristīna, paldies Tev par tik skaisto darbu, visiem tik ļoti patika! Bija ļoti skaisti!!! Visi bija sajūsmā.

Grēta


Māsai bija asaras acīs, paldies par to! ❤️

Vedējmāte Evija


Lieliska sadarbība ar lielisku kompāniju, kas ar augstu profesionālismu spēja piepildīt mūsu loloto sapni par kāzām jūras krastā!  Viss bija LIELISKI!  

Inguna & Vitālijs


Vēlējos pateikt milzīgo paldies! Viss bija pārdomāts, gaumīgs un tajā pat laikā mūsu gaumei nelikās pārspīlēts. Brīnišķīgs!

Elvita


Liels paldies par to, ka pārvērtāt mūsu sapņus realitātē! 

Kristina & Jamie


Viss bija tiešām skaisti un mēs varam teikt tikai to labāko un pozitīvāko! Visas uzliktās lietas, tostarp lielie svečturi bija liels pārsteigums gan man, gan Jaunajam pārim! Novērtējam jūsu ieguldīto darbu un laiku! Vēlreiz saku lielu PALDIES par to krāšņumu, ko jūs uzbūrāt!

Vedējmāte Inga


Nav vārdiem izsakāms Kristīnas veikums manas mammas 50 gadu jubilejas telpu dekorēšanā... milzīgs Tev paldies! Tas, ko Jūs izdarījāt, ir neizsakāmi. Vēl šodien priecajāmies. Un mammas emocijas, asaras to visu ieraugot... jā, aizķērāt to īsto sirds stīgu.

Jana


Paldies, Kristīna, ļoti, ļoti skaisti! Vēlreiz saku paldies par skaisto klasi. Visiem ļoti, ļoti patika, arī jauniešiem!

Inga


Mana lieliskā komanda! Esat nolasījuši manas domas precīzi - viss, sākot no līgavas pušķa, krāsām, visām dekorācijām, bija precīzs trāpījums mērķī! Gan mums, gan viesiem ļoti, ļoti, ļoti patika! Paldies sirsnīgs!

Līva un Mārtiņš


Es biju sajūsmā, vienkārši izcili skaisti! Paldies un lielākie komplimenti Jums no viesiem par šo skaistumu :)

Santa


Burvīgi! Milzīgs paldies par Romantiskās pieturas izdekorēšanu. Super! Līgavai tik ļoti patika, ka ieplānotās pusstundas vietā tur pavadījām veselu pusotru stundu un nācās atcelt pārējās pieturvietas! :) Paldies!

Vedējmāte Evija


Paldies Jums liels, ka izdekorējāt TIK skaisti! Tas tiešām bija kaut kas ļoti īpašs. Ļoti daudz labu atsauksmju no viesiem, kas teica, ka bija kā pasakā. Viesu nama īpašniece teica, ka tik ļoti skaistas kāzas viņiem šogad bija pirmoreiz. Vēlreiz paldies no mums abiem un mūsu viesiem.

Elīna un Vjačeslavs


Liels, liels Paldies vislabākajiem dekoratoriem! Jūs piepildījāt mūsu vēlmes uz visiem 110% un vairāk :*. Viss bija vairāk kā fantastiski! Super, Jūs esat lieliski! :)

Alise un Eduards

0

 .